HAKKIMIZDA

Nacizhane Tasarım

Nacizhane Tasarım’ın kökleri Ankara Samanpazarı’nda 1950 yılında hizmet vermeye başlayan Selamet Mobilya’ya dayanmaktadır. Firmamız sonrasında babadan oğula devrederek 1980 yılında Ankara Siteler’e taşınmış ve FOM (Felekoğlu Mobilya) adını almıştır. 2017 yılında da konsept olarak ciddi bir yenilenmeye gitmiş “Ahşap Mobilya” ürünlerindeki uzmanlığı ve mesleki birikimini “Nacizhane Tasarım” alt markası ile kurumsal bir hale getirmiştir.


Nacizhane Tasarım’ın doğal kütük ve dallar kullanılarak üretilen “Ahşap Mobilyaları, bir benzeri daha olmayan bir başka deyişle seri üretimi olmayan tamamen kişiye özel ürünlerdir. Tasarımlarımızda ağaçların doğallığını bozmayacak şekilde üretim yapmaktayız. Üretimde kullanılan ağaçlar ve ahşaplar tamamen kurumuş, planlı kesilmiş yaşlı ağaçlardan elde edilmektedir. Doğaya zarar verecek hiçbir kesim işlemi yapılmamaktadır.


Ahşap Mobilyalarda meşe, ceviz, ladin, ardıç, diş budak, kestane, iroko ağaçları kullanılmaktadır. İstenilen her ölçü ve ebatta üretim yapabilmekteyiz. İç mekan kütük konsept çalışmalarımız, mimarlarımız öncülüğünde yapılmaktadır.